• elsa-12
 • 11-jasmine
 • 10-belle
 • 9-cinderella
 • 8- rapunzel
 • sofia-7
 • 6
 • 5
 • 4
 • 3
 • 2
 • 1

چگونه جشن تولدی فوق العاده و به یاد ماندنی برای کودک خود بگیریم؟

4 / 10
از 1 کاربر

چگونه جشن تولدی فوق العاده و به یاد ماندنی برای کودک خود بگیریم؟ http://mosmeri.ir/files/tasavir-zibasaze-web/tavalod/b6.gifhttp://mosmeri.ir/files/tasavir-zibasaze-web/tavalod/c120.gif

برای برگزاری یک جشن تولد فوق العاده حتماً نیازی به صرف مخارج زیاد و یا صرف وقت زیاد برای برنامه ریزی نیست.

با چند نکته خلاقانه می توانید جشنی فوق العاده داشته باشید.

توجه به علایق کودک را هرگز فراموش نکنید این مسئله در شکل گیری شخصیت و تقویت اعتماد به نفس کودک بسیار موثر است. (در انتخاب کیک، انتخاب لباس، تِم جشن تولد، ماسک و ...)

کارهایی که باید انجام دهید:

1- کارت دعوت: حداقل یک هفته قبل از جشن با ارسال کارت دعوت از طریق ایمیل دوستان خود را دعوت کنید. (مجموعه ای از کارت دعوت های زیبا برای شما طراحی و تهیه شده است که می توانید کپی کرده و از طریق ایمیل برای دوستان خود ارسال کنید و یا پرینت گرفته و به دوستانِ فرزند خود دهید.)

2- انتخاب کیک: اجازه دهید کودک خودش کیک مورد علاقه اش را با سلیقه ی خود انتخاب کند. در اینجا نمونه هایی از زیباترین و خلاقانه ترین کیک ها گرداوری شده است که شما می توانید با نظر کودکِ خود، مشابه کیک مورد نظر را سفارش دهید.

3- تزیین میوه ها و خوراکی ها: با ایده گرفتن از خوراکی های تزیین شده که در پست های بعدی می توانید ملاحظه کنید سعی کنید آنها را به زیبایی تزیین کنید تا برای بچه ها لذت بخش باشد.

4- تزیین خانه: بادکنک ها معمولاً جزء تزیینات اصلی خانه برای جشن تولد می باشند. مجموعه ای از تزیینات بادکنک را می توانید در اینجا ملاحظه کرده و از آنها برای تزیین زیبا ایده بگیرید.

5- تم جشن تولد: با توجه به جنسیت کودک و نیز با توجه به علاقه ی کودک می توانید تم زیبا و مناسبی برای جشن تولد او انتخاب کنید. مجموعه ای تم های زیبا را می توانید در پست های بعدی ملاحظه کرده و تم مورد نظر خود را دانلود کنید.

6- بازی و سرگرمی کودکان: سعی کنید از قبل به فکر ترتیب دادن چند بازی جالب و بی خطر برای کودکان باشید. به طور مثال می توانید از اینجا ماسک های جالب و متنوعی را ملاحظه کرده و ماسک مورد نظر را پرینت گرفته و در اختیار کودکان قرار داده تا نقش آفرینی کنند. و یا صفحات رنگ آمیزی را پرینت گرفته و در اختیارشان قرار دهید و یا بازی های دیگری مانند مار پله، منچ، بازی با صندلی و ...

7- عکاسی از کودک و دوستانش در تمام طول جشن و در لحظات جالب را فراموش نکنید. نحوه ی عکاسی از جشن تولد را می توانید از اینجا مطالعه فرمائید.

8- در انتهای جشن نیز می توانید با دادن هدیه های کوچک به دوستان فرزند خود، آنها را شاد کنید. جعبه های زیبا برای هدیه را می توانید می توانید در پست های بعدی دانلود کنید.

منبع: mosmeri.com

سارینا : تشکری
6 2
ممنون از سایت خوب شما
الهام : بهزادی
5 2
واقعا عالی است
ترنم : جعبه های زیبا برای هدیه
2 0
نظر شما چیست ؟
پریسا : عباسی
2 0
خیلی خوب است
SaHar.Hk : ...
1 0
سلام این مطالبی رو ک گذاشته بودین خیلی خوب بود اما من میخام برای یک فرد بزرگسال جشن تولد بگیرم اما همه مطالب داخل اینترنت مربوط ب جشن تولد مناسب بچه ها بود شما نظری درباره جشن تولد برای بزرگسال ها ندارین اگه دارین میشه ارائه بدین ممنون:)♡
مدیریت : پاسخ
1 0
سلام عزیزم. گرفتن جشن تولد چه برای بزرگسال و چه برای کودکان به خلاقیت و سلیقۀ خود فرد برمیگرده. بعضی ها دوست دارن تزیینات جشن ساده باشه و یعضی ها شلوغ و تجملی دوست دارن. بعضی ها کیک و وسایل از بیرون میگیرن و بعضی ها خودشون همه چیز رو تهیه می کنن. امیدوارم جشن خوب و زیبایی داشته باشین :)
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل : اختیاری